Bardzo Różne

CIA pomyliła Polskę z Portugalią. Internet się śmieje.

Reblogged / BEZ TEORII

źródło: http://edgier25.wordpress.com/2012/10/02/cia-pomylila-polske-z-portugalia-internet-sie-smieje/

Na stronach Centralnej Agencji Wywiadowczej można sprawdzić aktualne dane na temat każdego państwa świata. Tyle, że, zaznaczając Portugalię, widzimy Polskę.

(…)

Największa służba wywiadowcza na świecie od lat w sieci prowadzi encyklopedię danych na temat wszystkich państw świata o nazwie „CIA Factbook”. Bardziej gorliwi internauci, gdy potrzebują dokładnych danych nt. transportu czy sytuacji gospodarczej, sięgają właśnie do tego popularnego źródła.

Gdy Centralnej Agencji Wywiadowczej zdarzyła się wpadka, bezlitosny Internet doniósł o tym natychmiast. Na liście ponad 200 państw, o których możemy przeczytać na stronie cia.gov, znajduje się między innymi Portugalia. Ale po jej wybraniu zobaczymy Polskę. Najprawdopodobniej ktoś po prostu nie trafił myszką – wszak państwa są na liście tuż obok siebie. Ale Internet takich wpadek nie wybacza. Zdjęcie ze strony CIA krąży w poniedziałek po wszystkich serwisach społecznościowych.

CIA z siedzibą w Langley zatrudnia najprawdopodobniej (dokładne dane są tajne) około 20 tysięcy ludzi. Jej roczny budżet – to również tylko szacunek amerykańskich mediów – to około 50 miliardów dolarów.

Żeby sprawdzić info zajrzałam na stronę rzeczonej Agencji.  Jakież było moje zdziwienie, kiedy nie znalazłam Portugalii… Zapadła się pod ziemię.

Dowód na stronie CIA – printscreen + uwagi w kolorze czerwonym

Ja tego nie rozumiem, zaraz po Polsce następnym krajem jest… Saudi Arabia.  To znaczy, że co, nie ma mapy Portugalii czy nikt nie ma czasu naprawić pomyłki i przeprosić za, że się tak wyrażę, indolencję?

No śmiać się tylko!

Stop NWO 03.10.2012 cz. 1 – Neu Deutschland i ukryta władza w Niemczech

HIT / TEORIA MATKĄ WYNALAZKU

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: